Info før sesongstart
Av: Eirk Tage Johansen | Publisert: 28. februar 2025 | Siste nyheter | Arkiv
Vinteren har vært snill med banen og sesongen nærmer seg. Før 2025 sesongen braker i gang så er det litt praktiske ting vi kan gjøre på i forberedelsen. Åpning av banen avhenger av været fremover og endelig dato vet vi nok ikke før vi har kommet ut i april. Fortsetter våren slik som nå er det gode muligheter at banen åpner omkring påsken
Årsmøtet avholdes 26.3. kl.17.00 på Utsikten Hotell & Resort. Innkalling til årsmøte ligger på hjemmesiden: Årsmøte 2024 26.3.25 17.00 Utsikten Hotell & Resort - Utsikten Golfklubb
Både Golfbox appen og GLFR appen forsvinner nå i Norge. Det betyr at det er kun Gimmie appen som vil fungere i 2025. Husk derfor å oppdatere/laste ned siste versjon.
Gimmie appen
Datoer for de første VTG (veien til golf) kursene er satt opp.
Se mer info på hjemmesiden.
På rangen ble det i fjor installert golfmore. Da kan du betale med kort, vipps eller få rabatter ved kjøp gjennom appen. Last ned dersom du ikke har den allerede.
Trykk her for å laste ned appen for: Apple
Trykk her for å laste ned appen for: Android


Gimmie appen

Se mer info på hjemmesiden.

Ledig skapplass på golfklubben.
Dersom du er lei av å ta køllene frem og tilbake for å spille så har vi ledige skapplass.
Ett ledig skap for el-traller 800,-
Seks ledige skap nede 500,-
Syv ledige skap oppe 500,-
Kontakt oss på post@utsiktengolf.no for å reserve ditt skap for 2025.
Tusen takk for alle som var med og bidro til juniorene i 2024.
Bli med å støtt juniorene våre du også.
Trykk her for å lese mer og bidra du også.

Trykk her for å laste ned appen for: Apple
Trykk her for å laste ned appen for: Android